Tüpgaz

  ANASAYFA/TÜPGAZ/Tüpgaz


Türkiye’de tüpgaza ismini veren Milangaz, tüm Türkiye’yi kapsayan dolum tesisleri, ana ve tali bayileri ve kendi işlettiği perakende satış noktaları ile Demirören kalitesini tüketicilere ulaştırmaktadır. Bugün ülkemizin birçok noktasında tüpgazın adının Milangaz veya Likidgaz olması, Milangaz’ın yarım asrı aşkın bir süredir kaliteden ödün vermeden çalışan bir marka olmasının ve tüketiciye verdiği önemin en önemli göstergesidir. T.C. Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tarafından Milangaz’a layık görülen “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülleri ve Kalder (Türkiye Kalite Derneği) Kalite Ödülü de bu özverili çalışmayı taçlandırmaktadır.

Türkiye'nin ilk ve tek çıt-çıt kapaklı ve tamamı gövde kabartmalı tüplerin öncü markası ve shrink damgalı tüpleriyle tüketicilerinin güvenliğini garanti altına alan Milangaz ayrıca yaptığı büyük yatırımlarla her zaman gövde kabartmalı ve yenilenmiş tüpleriyle tüketicilerine Milangaz kalitesini sunmaktadır.

Önce güvenlik ve kalite anlayışını benimseyen Milangaz, “Hayatınız bizim için değerlidir” diyor ve bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürüyor. Her dolum öncesinde tüplerini gerekli olan kontrollerden geçiren, gövde kabartmalı ve yenilenmiş tüpleriyle tüketicilere yüksek kaliteli, tortu bırakmayan, çevre dostu LPG’yi sunan Milangaz, çift emniyet kapağı sistemiyle sızdırmazlık ve tam doluluk garantisi veriyor.