Ülkemiz otogaz ile 1996 yılında tanışmıştır.Grubumuz bu tarihte Türkiye'nin ilk otogaz ve otogaz dönüşüm sistemleri ile ilgili DEM-AL şirketini kurmuş ve İtalyan TARTARİNİ firmasının Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü almıştır.Bu tarihten itibaren DEM-AL şirketi Türkiye'nin her yerine otogaz dönüşüm bayilikleri ve otogaz istasyon bayilikleri kurmaya başlamıştır.Türkiye genelinde 112 Adet DEM-AL otogaz bayiliği kurulmuştur.Şirketimiz 2002 yılından itibaren Milangaz kalitesini otogazda da ön plana çıkarmak amacı ile yeni açılan otogaz bayiliklerine OTO MİLANGAZ olarak devam etmekte olup 01.08.2004 tarihine kadar 80 Adet OTO MİLANGAZ otogaz bayiliği açmıştır.

Şirketimiz otogaz istasyonlarına, Avrupa Standartlarının üzerinde Cezayir'den ithal ettiği TS-EN 589 standartlarına göre 93 OKTAN üzerinde olan LPG ikmali yapmakta ve kullanıcıların memnuniyetini yakından takip etmektedir.

İstasyonlarımızın kuruluşları teknik ekiplerimiz tarafından takip edilmekte, ilk LPG ikmali ekiplerimizin gözetimi altında yapılmakta ve istasyon çalışanlarına ekiplerimiz tarafından eğitim ve sertifikaları verilmektedir.Teknik olarak istasyonlarımıza sürekli servis verilmekte,yıllık kalibrasyon ayarları ve bakımları teknik grubumuz tarafından yapılmaktadır.

Türkiye genelinde şirketimize bağlı olarak 112 Adet DEM-AL ve 80 Adet OTO MİLANGAZ bayiliklerinin yanı sıra, şirketimize ait olan ve tarafımızdan işletilen, İstanbul / Sefaköy Dem-Al, Antalya/Yeniköy Oto Milangaz ve Adapazarı Oto Milangaz istasyonlarımız bulunmaktadır.

Şirketimiz 1998 yılında SHELL firması,2001 yılında da PETROL OFİSİ ile ikmal anlaşması yapmış olup,Türkiye genelinde 90 Adet Shell, 400 Adet Petrol Ofisi ve 15 Adet Erk istasyonuna hizmet vermektedir. Poaş ve Erk ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği bu istasyon sayıları her geçen gün artmaktadır.

Otogaz sektöründe günümüz itibarı ile en fazla istasyon sayısı ve en fazla Otogaz satışı olan şirketimiz Edirne'den Kars'a kadar Türkiye'nin her yerine hizmet vermekte olup,her türlü yeni otogaz bayilik talepleri uzmanlarımızın hazırladığı raporlar çerçevesinde değerlendirilerek yeni otogaz istasyonlarının kurulmasına devam edilmektedir.

Oktan93

Otogaz'da dünya standardını ayağınıza getiren Milangaz sayesinde artık daha kaliteli yakıt kullanabileceksiniz. Milangaz Oktan 93 ticari profesyoneller için hazırlanmış yüksek oktanlı tam verimli bir yakıt sistemidir.Sizde Otogaz'da sınıf atlayın , Oktan 93'le daha az yakıt harcayın.

 
 
 
 
 
   
 

Size En Yakın Bayii Bulun


 
   
Copyright © 2007, Demirören Şirketler Grubu
Designed and produced by Crema